Darmowa wycena fotowoltaiki online

Chcesz zainwestować w fotowoltaikę, ale nie wiesz ile zapłacisz za profesjonalny montaż instalacji na dachu? Nie masz czasu na przeglądanie licznych ofert instalatorów w swoim województwie? Wypełnij darmowy formularz i uzyskaj prawdziwe oferty od sprawdzonych monterów!

 • 1Uzupełnienie formularza

  Podaj najważniejsze dane, by uzyskać dokładną wycenę wykonania fotowoltaiki.
 • 2Otrzymanie ofert

  Przeanalizuj otrzymane oferty, by wybrać idealnego instalatora.
 • 3Współpraca z instalatorem

  Skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielem wykonawcy i zacznij oszczędzać dzięki fotowoltaice!

Jak działa wycena fotowoltaiki?

To bardzo proste. Wystarczy uzupełnić formularz poprawnymi danymi (niektóre z nich są opcjonalne), by doświadczeni instalatorzy na podstawie podanych parametrów mogli określić szacowany koszt wykonania instalacji fotowoltaicznej. W informacji zwrotnej otrzymasz niezobowiązujące oferty, które z łatwością porównasz. Instalatorzy z którymi współpracuje serwis to sprawdzeni fachowcy, którym warto zaufać.

Poprawnie uzupełniony formularz to:

 • Szybka wycena instalacji
 • Realne oferty montażu
 • Rzetelni monterzy
 • Pomoc w podejmowaniu decyzji o inwestycji

Jakie kryteria muszą spełniać wykonawcy?

Wyselekcjonowani instalatorzy to sprawdzone przedsiębiorstwa, które wykorzystują sprzęt tylko najwyższej jakości. Znaczenie ma także doświadczenie w branży, liczba dokończonych projektów i opinie klientów, którzy wcześniej zdecydowali się na montaż sprzętu. Dodatkowe atuty to posiadane certyfikaty i uprawnienia.

Ile kosztuje fotowoltaika?

Wszystko zależy od indywidualnych warunków, w których panele fotowoltaiczne zostaną zamontowane. Znaczenie ma także zastosowana technologia, producent sprzętu i wiele więcej. Z tego względu kontakt z ekspertami to konieczny warunek do zadowolenia z generowanych uzysków. Dzięki profesjonalnej, darmowej wycenie kosztów instalacji fotowoltaicznej możesz dowolnie rozplanować swoje wydatki!

Jak uniknąć podejrzanych instalatorów?

Podejrzenia powinny wzbudzić niespotykanie niskie oferty wykonania montażu. Profesjonalna instalacja i sprzęt wysokiej jakości nie może być zbyt tani. Fotowoltaika jest inwestycją na lata, dlatego nie warto na niej oszczędzać - szczególnie, że zawsze się zwraca! Rosnące ceny prądu przestaną mieć znaczenie, gdy prosument zdecyduje się na generowanie własnej elektryczności z paneli solarnych. Współpracujący z serwisem instalatorzy to sprawdzeni wykonawcy, którzy nie przebierają w półśrodkach. Kompleksowa obsługa wykonywanych instalacji to gwarancja zadowolenia każdego klienta. Zacznij od wypełnienia formularza, by zapewnić sobie energetyczną niezależność!